Możemy pochwalić się realizacjami i nadzorem budowy domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych. Do tej pory wybudowaliśmy LICZBA domów. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami.

frankowski_villa_bursztynowa_024

Willa Bursztynowa

Firma Budowlana „Frankowski” jest inicjatorem powstania małego domu mieszkalnego w Gdyni przy ul. Kapitańskiej 6 pod nazwą Willa Bursztynowa.

Zaproponowany do realizacji mały dom wielorodzinny jest odpowiedzią na oczekiwania wielu inwestorów, którzy szukają wygodnego, funkcjonalnego mieszkania w miejscu zacisznym i spokojnym, choć w bezpośredniej bliskości centrum miasta.
W tym nowoczesnym obiekcie o podwyższonym standardzie znalazło mieszkanie 11 rodzin.Wykonany wyłącznie z materiałów naturalnych obiekt nawiązuje stylistyką swojej elewacji do architektury przedwojennej Gdyni.

frankowski_100_9758-2

Osiedle „Nad Jeziorem”

Pięknie położony płaskowyż z widokiemna jezioro, otoczony lasem, w odległości 14 km od centrum Gdańska. Plan zagospodarowania obejmuje teren 13 hektarów (około 100 domów).
Budynki jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej o powierzchni użytkowej od 90 do 220 m2 na działkach o powierzchni od 1000 do 2000 m2, z pełnym uzbrojeniem (prąd, gaz, kanalizacja wodna, telefon) z dogodnym dojazdem do głównej trasy Gdańsk – Kolbudy.
W pobliżu znajdują sią: ośrodek zdrowia, apteka, nowoczesna szkoła podstawowa, gimnazjum, korty tenisowe, stacja benzynowa, restauracja, posterunek policji, kościół, straż pożarna oraz sieć sklepów i hoteli.
Na osiedlu mogą powstają budynki na podstawie projektów indywidualnych oraz katalogowych, typowych.

IMG_1053

Osiedle Bielkowo

Budynki jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej. Działki budowlane niezabudowane o powierzchni: 500 m2, 700m2, 1500 m2, 3000 m2 z pełnym uzbrojeniem (prąd, gaz, kanalizacja, woda). Domy mieszkalne jednorodzinne.

Pomagamy we wszelkich formalnościach. Oferujemy poradę doradcy finansowego, który zaproponuje rozwiązania minimalizujące raty ewentualnych kredytów hipotecznych.

Na osiedlu mogą powstają budynki na podstawie projektów indywidualnych oraz katalogowych, typowych.
Informacji można zasięgnąć na stronie www.osiedlebielkowo.pl

renovation-883585_960_720

Prace wykończeniowe – remonty

Wykonaliśmy wiele prac remontowych. Oferujemy wysoki standard wykończenia wnętrz. Pomagamy w aranżacji.